Kasia Popowska

Opis

Zadzwoń lub napisz do nas:

+48 61 641 6000
office@hqt.pl

Kasia Popowska – szczera, naturalna, obdarzona pięknym, ciepłym głosem gitarzystka, która kolejny rok z rzędu podbija listy przebojów. W czerwcu 2014 Kasia zadebiutowała singlem „Przyjdzie taki dzień”, który doprowadził ją na sceny „Lata Zet i Dwójki”, Eska Music Awards oraz Sopot Polsat Festival i dziesiątki innych koncertów. W kwietniu 2015 ukazał się kolejny singiel "Lecę Tam", z debiutanckiej płyty „Tlen”, i po raz kolejny Polska oszalała na punkcie Kasi Popowskiej. Podczas 52. KFPP w Opolu otrzymała nagrodę Super Expressu.

W 2007 roku pod pseudonimem „Poppysinger” założyła kanał na portalu YouTube i podpatrując zachodnie trendy, jako pierwsza Polka rozpoczęła falę "me singing” w kraju. „Wtedy to była moja najważniejsza scena. Śpiewałam na tle swojego pokoju i wystawiałam na oceny obcych ludzi śpiewając do kamery covery”, wspomina Kasia. Nagrania szybko zdobyły rekordową oglądalność (ponad 12 milionów odsłon oraz ponad 40 tys. subskrybentów z Polski i zza granicy).

W 2009 przeprowadziła się do Warszawy, gdzie szkoliła swoje umiejętności wokalne. Tam wygrała casting na główną rolę wokalną w disney’owskim filmie animowanym "Zaplątani" i jako filmowa Roszpunka znalazła się w obsadzie obok Macieja Sthura, Danuty Stenki oraz Julii Kamińskiej.