Marc Van Linden

Opis

Zadzwoń lub napisz do nas:

+48 61 641 6000 office@hqt.plMarc Van Linden to niemiecki DJ i producent muzyczny. Działalność muzyczną rozpoczął w 1996 roku. Minęło sporo czasu zanim kariera Marca zaczęła się rozwijać, umożliwiając mu występy na ważniejszych wydarzeniach muzycznych z takimi artystami jak Paul van Dyk (Vandit night In Berlin), Tiësto & Max Graham, Jon O’Callagham i wieloma innymi.

Najnowsza kompozycja Marca zatytułowana „Forbidden Love” spodobała się wielu DJ’om, dzięki czemu utwór ten można usłyszeć na „Politics of Dancing 2” Paula van Dyka oraz na playlistach: Above & Beyond, Judge Jules, John Askew, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Tillmann Uhrmacher i wielu innych.

Ogromną pasją Marca oprócz tworzenia muzyki są podróże. W związku z tym często wyrusza na kolejne wyprawy i wyjeżdża na wakacje, podczas których nie tylko odpoczywa, ale również zajmuje się promocją swojej twórczości. Artysta grał już w Wielkiej Brytani (Vandit Night - Gatecrasher), Passions (z Tiësto 09.12.2005), Goodgreef, Loveparade, w Szwajcarii (Oxa - Zurich), Polsce („Sunrise with Ekwador”, Energy 2000 czy też w jego ulubionym polskim klubie Ekwador).