Patryk Kumór

Opis

Zadzwoń lub napisz do nas:

+48 61 641 6000
office@hqt.pl

Patryk Kumór to niekwestionowany idol polskich nastolatków. Dziewczyny na jego widok piszczą, a chłopcy prężą do nich muskuły. Najciekawsze jednak jest to, że rodzice zabrani, przez swoje dzieci, na chociaż jeden koncert, stają się fanami Patryka. Jego muzyka, słowa którymi trafia prosto w serce, emanująca z niego energia, bliski kontakt z fanami przed, po i podczas koncertu sprawiają, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Patryk Kumór to wokalista, pianista, producent muzyczny i kompozytor. Jego produkcje i piosenki można było usłyszeć na falach największych, polskich rozgłośni radiowych. Jako kompozytor, ma również w swoim dorobku, muzykę do wielu filmów reklamowych, oraz dokumentalnych. Filmy do których robiłem muzykę możecie oglądać na kanałach: TVP 1, TVP Info, TVP Polonia, Discovery Historia, Discovery World Channel.

Debiutancki album Patryk pt. „13“ stał się bestsellerem jeszcze przed premierą. Zawarte na nim piosenki były efektem współpracy z najlepszymi zagranicznymi i polskimi producentami. Pochodzący z niego singiel „Szczęście” został zaprezentowany podczas Sopot Top Trendy Festiwal 2014.

Drugi studyjny album pt. „2/2”, krótko po premierze, uzyskał status ZŁOTEJ płyty. Pochodzący z niej singiel „Chyba Się Znamy” jest grany przez największe rozgłośnie radiowe w Polsce i jest jednym z pretendentów do „wakacyjnego hitu 2015 roku”. Spotkania z fanami, połączone z podpisywaniem płyty, gromadzą setki fanów.

Wybrane osiągnięcia:

Półfinalista programy Must be The Music – kwiecień 2013
Wydanie debiutanckiej płyty pt. „13” – 06.05.2014
Trasa koncertowa razem z Dawidem Kwiatkowskim - ponad 150 koncertów w 2013/14 roku
Sopot Top Trendy Festiwal 2014
Eska Music Awards 2014
Young Stars Festiwal 2014
Wydanie drugiego albumu studyjnego pt. „2/2” – 10.03.2015
Young Stars Festiwal 2015
 

3 miejsce w kategorii "teen" serwisu hash.fm
ponad 7 mln odwiedzin w serwisie YouTube
Ponad 85 tys. fanów na Facebook’u
Ponad 38 tys. fanów na Instagram
Ponad 15 tys. fanów na Twitter