Sarsa
Opis

Zadzwoń lub napisz do nas:

+48 61 641 6000
office@hqt.pl

Sarsa Markiewicz to największe odkrycie 2015 roku. Jej przebój „Naucz Mnie”, w niespełna 2 miesiące (od premiery), wyświetlono ponad 10 mln razy (YouTube). Trudno będzie doścignąć Sarsę w kategorii „hit wakacji 2015”, bo od wielu tygodni podbija listy przebojów polskich rozgłośni radiowych. Jej wizerunek sceniczny, unikalny makijaż i wyszukane kreacje w połączeniu z niebanalną muzyką i cudownymi tekstami, sprawiają, że każdy koncert staje się wyjątkowym spektaklem.

Sarsa to przede wszystkim ciekawa i kreatywna osoba. Pisze teksty, komponuje, a także gra na ukulele, gitarze i instrumentach klawiszowych. Muzyka bynajmniej nie wyczerpuje zakresu jej zainteresowań. Sarsa zajmuje się też projektowaniem ubrań, a także pracą muzykoterapeuty, pomagającego dzieciom upośledzonym, czy relaksując pacjentów u stomatologa autorską techniką terapii akustyczno-wibracyjnej. Spełnia się też naukowo. Prowadzi badania do przewodu doktorskiego z zakresu kamertonoterapii.

Muzyka Sarsy została już doceniona między innymi przez radiowe Trójkę i Czwórkę. Artystka brała udział w wielu konkursach muzycznych, zdobywając liczne nagrody (w tym dwa razy na Skoda Auto Muzyka). Zanim zaczęła pracować na własny rachunek, współpracowała z alternatywną grupą FLUKTUA, a potem z Sarsa Parilla, czy projektem TakLoopNie. Na koncie ma też duet z Krzysztofem Kiljańskim.

Sarsa to artystka - kocha muzykę, kocha śpiew, a swoją twórczością chce się dzielić z ludźmi. Nietuzinkowa uroda, nietuzinkowy głos i wielki talent. Oto kwintesencja Sarsy.